*YENİ BİR TEK MÜŞTERİ SİZİN İÇİN ÖNEMLİYSE, * FİRMANIZI YETERİ KADAR TANITAMIYORSANIZ * İNDİRİM VE FIRSATLARDAN HERKES YARARLANSIN İSTİYORSANIZ * BİZE BIRAKIN FATİH'İ TÜM DÜNYA TANISIN *UNUTMAYIN FATİH'TE 150000 BİLGİSAYAR VAR


Good Year Vatan Ticaret

Adres:

Akdeniz Cad. No:122 34080

Fatih / İstanbul

Tel:
0212 635 22 55
Fax:
0212 621 60 00
E-mail:
Web:

 

vatan_ticaret_kroki

 

Lastik , Jant, Aku, Rot-Balans, Yag Degisimi ve Teknik Servisimizle Hizmetinizdeyiz.

 

NITROJEN İLE LASTİK ŞİŞİRMENİN AVANTAJLARI

Havadaki oksijen lastigi olusturan maddeleri ( örn:kord bezi,topuk telleri ) oksidize etmeye egilimlidir. Nitrojen gibi kuru ve hareketsiz bir gaz ile lastikleri doldurmak bu problemleri azaltigi gibi basinç kaybini minimize eder,lastigin ömrünü uzatir ve sürüs güvenligini arttirir. Otobüs ve kamyon gibi agir tonajli uzun yol vasitalarinda , Formula 1 yarislarinda ve hiz rekoru denemeleri gibi olagan disi olaylarda oksijene tercih edilmesi,nitrojenin faydalarina iyi birer örnektir.

 

 

ULTRA GRIP 500 ÇIVILI LASTIK

Goodyear' in yeni, çevre dostu UG 500 lastig i en zorlu kis sartlarinda ihtiyaç duydugunuz kadar çekis verecek çivilenebilir lastiktir.

Aromatik yaglardan arindirlimis kis üzerinde buz (IOW) sirt tasarimi ve yaratici Çivi Tutma Teknolojisi Sistemi
(SATS) bütün çivilerin herzaman sikica oturmus oldugunu garanti eder. En uygun çivi dagilim sekli maksimum çekisi çevrsel bir fayda olan ses düzeyini düsürerek verir.

Kilitlenen merkez hatti bloklari donmus karda meydana gelen yönlendirme olumsuzluklarini (Nibbling) azaltacak sekilde dizayn edilmistir.

-------- ------

-------

Tüm Hakları suBRosa A.Ş' ye Aittir.